Elazığ İl Jandarma Komutanlığı’nın uyuşturucuyla mücadele çalışmaları sürüyor. Bu çerçevede ekipler, istihbarı çalışmalar sonucunda E.Ö.’nün kenevir ekimi yaptığı bilgisine ulaştı. Bunun üzerine gerçekleştirilen operasyon sonucunda şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin kenevir ekimi yaptığı bölgede arama yapıldı. Arama sonucunda 462 kök kenevir ve 116 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Şüpheli hakkında Palu Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla yasal işlem başlatıldığı bildirildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.