Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünce, ilimiz genelinde son bir hafta içerisinde Asayiş ve Yunus ekipleri tarafından gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalar neticesinde;
?Aranan veya meydana gelen asayiş olaylarının şüphelisi olduğu tespiti ile yakalanan şahıslardan 35’i sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.
?Kayıp olarak aranan 9 şahıs bulunarak gerekli işlemler yapılmıştır.
Denetimler esnasında ise;
? 6 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 40 adet fişek,
? 1 adet tüfek,
Ayrıca, çalıntı olduğu tespit edilen,
?2 adet motosiklet ele geçirilerek belirlenen sahiplerine teslim edilmiştir.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.