Okul Sporları faaliyetleri kapsamında yer alan Basketbol İl Şampiyonası Müsabakaları sona erdi .
Okul Sporları 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol Gençler B Kız-Erkek İl Şampiyonası Müsabakaları 22 Mayıs tarihinde Yakup Kılıç Spor Salonunda başladı. 8 takım 96 sporcunun katılımı ile 5 gün süren müsabakalar 26 Nisan tarihi itibari ile dereceye giren takımlara kupa ve madalya takdim edilmesinin ardından son buldu.
Dereceye Giren Takımlar
Genç Erkekler
Bahçeşehir Koleji
Final Akademi Okulları
Cemil Meriç Fen Lisesi
Şehit Eyüp Oğuz İ.H.L
Genç Kızlar
Final Akademi Okulları
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “ Okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Basketbol Gençler B Kategorisi İl şampiyonası müsabakaları 5 gün süren müsabakaların ardından 26 Mayıs itibari ile sona erdi. Müsabakalarda başarı elde ederek dereceye giren tüm takımlarımızı ve antrenörlerimizi tebrik ederiz. ” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.