Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’un Elazığ’da ilk teslimatı gerçekleşti.
Kula rengi aracını teslim alan Turgay Akgül, aracıyla Elazığ’da test sürüşü gerçekleştirdi.
AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından, büyük ilgi gören yerli otomobil TOGG’u yakından görmek isteyenler için bugün tanıtım toplantısı gerçekleştirilecek.
AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti Hükümetimiz döneminde üretimine başlanan yerli ve milli otomobilimiz TOGG büyük bir gururla ülkemiz ve şehrimiz sokaklarında yerini aldı. Ülkemizde büyük bir heyecan uyandıran ve devrim niteliği taşıyan TOGG, ülkemiz için büyük bir kazanım olmuştur. 21 yılda ülkemize her alanda devasa yatırımlar yapaniktidarımız, Yeni Türkiye Yüzyılında da daha nice yatırımlara ve projelere imza atacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yerli otomobilimizi yakından görmek, özelliklerini yerinde incelemek isteyen hemşehrilerimiz için TOGG Elazığ’da tanıtım toplantısı düzenlenecektir. Bugün saat 18:00’da Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek tanıtım toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.