Kutlamalar kapsamında Çayda Çıra Anaokulu öğrencilerinden Kazım Kemal Özcan ve Rihem Yeşilgül, Okul Müdürü Cuma Ali Şahin ve Müdür Yardımcısı Sevda Müge Polat ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit’i ziyaret ettiler.Bayram kutlamaları çerçevesinde Çayda Çıra Anaokulu öğrencileri Kazım Kemal Özcan ve Rihem Yeşilgül Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturarak beklentilerini ve taleplerini dile getirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit’te çocukların bayramını
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.