“VARLIĞINIZ GÜCÜME GÜÇ KATIYOR”
Prof. Dr. Açık, şehre hizmet için çıktığı yolda, hemşerilerinin gücüne güç kattığını ifade ederek, “Sizler bana o kadar güç katıyorsunuz ki, motivasyonumu artırıyorsunuz. İnşallah hep birlikte başarılı olacağız, şehrimizi birlikte temsil edeceğiz. Elazığ’ın bağımsız, tüm kesimlerin iradesini yansıtan ve herkese eşit mesafede olan, herkesle birlikte hareket edecek bir yapıya ihtiyacımız var. İnşallah hep birlikte şehrin kaderini güzelleştireceğiz” dedi.
Prof. Dr. Açık, gençlere seslenerek, “Genç kardeşlerim, hem Elazığ’ın hem de ülkenin kaderini belirleyecek olan sizlersiniz, sizlerin sayesinde ülkemiz ve şehrimiz refah içerisinde olacak” dedi.Kadın istihdamının artırılmasına önem veren Prof. Dr. Açık, “Biz kadınlar evimizi yuva yapıyoruz. Ben kadınların erkeklerle omuz omuza eşit haklarla çalışacağına, ülkeye katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.