Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin yaralarını sarmak için ülke genelindeki seferberlik sürüyor.
Bu çerçevede Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından deprem bölgesine 400 gıda kolisi gönderildi.
Öte yandan Elazığ Halk Eğitimi Merkezi yönetici, öğretmen ve usta öğreticilerinin katkılarıyla temin edilen bin gıda kolisinin de geçen hafta Adıyaman’da ki depremzedelere teslim edildiği bildirildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.