Programda konuşan TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Muhammed Sacit Ataş, amaçlarının öğrencilerin daha donanımlı eğitim almalarına destek sunmak olduğunu söyledi. Ataş, “Sizlerin daha kaliteli daha bilinçli ve her alanda daha donanımlı bir şekilde eğitim alabilmenize destek sunmak. Sizler okulunuzda kıymetli hocalarımızın vermiş olduğu eğitimle iyi bir şekilde hayat hazırlanıyorsunuz fakat bizlerin de amacı okul dışında ihtiyaç duyduğunuz kültürel anlamda, sportif anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.