Han Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Nazırlı üç ayda bir okuyucuyla buluşan derginin amacını şu sözlerle anlattı: “İlim-İrfan-Ahlak–Hikmet–Kültür-Sanat-Edebiyat-Şiir–Tarih-Musiki alanlarında maddi ve manevi yaşantımıza etki edecek ve gelecek kuşaklara bırakılabilecek bir kültür mirası oluşturmak ve gelecek nesillerin öğrenme sürecine katkıda bulunmak için; araştırma, eğitim ve yayıncılık yaparak nitelikli insanların yetiştirilmesi ve çoğalması için çalışmak ve çalışanlarla iş birliği ve dayanışma içinde bulunmaktır.”
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.