Elazığ İyi Parti Kadın Politikaları Başkanı Gülsema Karakoçan, seçimin yaklaştığını söyleyerek amaçlarının kadınlarla birlikte ülkeye faydalı olacak çalışmalara imza atmak olduğunu söyledi.
Karakoçan: “Burada toplanmamızın amacı seçimlere nasıl hazırlanıyoruz, bugüne kadar neler yaptık, bundan sonra neler yapabiliriz. Bildiğiniz gibi seçim takvimi yaklaştı. Amacımız tüm kadınlarımızla birlikte ülkemize faydalı olacak çalışmaların altına imza atmaktır. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener bu yola çıktığı zaman engellendi, toplantıları engellendi yapılacak olan toplantılara salonlar bulamadı önlendi, yapılacak salonların elektrikleri kesildi ama yılmadı, yorulmadı asla pes etmedi. Bugün artık salonlara sığamıyoruz. Amacımız tek adamlık sistemini değiştirmek bu memleketi hak ettiği yere getirmek, yargıya bağımsız hukuku üstün kılmak haksızlığa dur demektir” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.