İlçe Başkanı Hacı Bayram Pınar yaptığı açıklamada “Saadet Partisi bu milletin ruh köküdür, kendisidir. Sivrice’de çok güzel bir ekip kurduk ve inşallah ilk seçimde en yüksek oyu alacağız” dedi.
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın Açıklamasında “ Sivrice gibi çok değerli ve kıymetli bir ilçemizde hastane yok. Burası köy değil dikkatinizi çekiyorum bir ilçe. Tarım bitmiş, hayvancılık bitmiş, işsizlik had safhada. Tüm bunlardan dolayı ilçelerimiz göç veriyor. Göç verince ne oluyor? Örf, adet, gelenek, görenek, töre, ahlak ve aileler yok oluyor. Bu saydığım problemler müşterek problemlerimizdir. Bunları birlikte çözeceğiz. Ve inşallah en büyük yatırımları Hazar gölüne, Sivrice’mize yapacağız. Kimsenin şüphesi olmasın“ dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.