MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Vahit Erkan’a yeni görevinde başarılar diledi. Bal, “Vahit Erkan’a atanmış olduğu yeni görevinde üstün başarılar diliyorum. İlimize ve teşkilatımıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.