height="132" />
Prof. Dr. Atikeler, İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı

Prof. Dr. Atikeler, İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı

ABONE OL
Oca 17, 2023 09:44
Prof. Dr. Atikeler, İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Prof. Dr. Mustafa Kemal Atikeler, 2023 yılı genel seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. 

Prof. Dr. Atikeler yaptığı açıklamada; “Uzun yıllardır Üniversite Hastanesinde daha sonrada özel hastaneler de doktor olarak hizmet verdim ve hizmet vermeye de devam ediyorum. Vatanını, milletini ve bayrağını seven, bölünmez bütünlüğümüzü savunan, ülkemize kasıtlı olarak sokulan yaklaşık 8 milyon sığınmacının ülkelerine geri gönderilmelerine inanan Atatürkçü, Atatürk ilke ve inkılaplarına inanan vatansever bir Türk vatandaşıyım. Son yıllarda ülkemizin içine düştüğü sıkıntılı tablo da işsiz ordusu almış başını gitmiş, işçi, emekli ve memur açlık sınırının altına yaşamaya mahkum edilmiş, binlerce esnaf siftahsız dükkan kapatmaktan usanmış ve tezgahını bırakmak zorunda kalmıştır. Bu şartlar Sayın Meral Akşener öncülüğünde İYİ Parti’nin kurulmasını gerektirmiş ve milletimize ışık olmuştur. Mevcut siyasetçilerden yeterli desteği bulamayan değerli vatandaşlarımız teveccüh göstermiş, siyaseten yaklaşık 7 yıldır birlikte çalışmaktan onur duyduğum Sayın Meral Akşener’in peşinde koşmaya başlamıştır. Özellikle deprem sonrası Elazığ’ımızın gerek ekonomik gerek hukuki gerekse sosyal anlamda sahipsiz görüntüler vermesi hepimizi üzmüş,  halkımızdan gelen ciddi destek nedeniyle de İYİ Parti Elazığ’da yükselerek iyi bir alternatif oluşturmuştur.” dedi.

Atikeler, “Ülkemizde adalet, ekonomi, eğitim, sağlık ve tarım alanlarında ciddi sıkıntılar var ve 20 yıldır iktidarda olan Ak Parti, bu konularda adım atmaktan uzak görünmektedir. Halktan uzak saraylarda yaşayanların bu konularda halkın sorunlarını çözmesini beklemek ve istedikleri son bir fırsatı daha onlara vermek ülkemizin geleceğine ciddi bir darbe vuracaktır. Siyaseten hiçbir parti ve siyasetçi gözetmeden şuan ülkemize ve Elazığ’a yapılan hizmetleri yapanlardan Allah razı olsun diyoruz ve bunlardan daha iyi hizmeti yapacağımızın sözünü veriyoruz. Ancak dürüst siyaset yapmak, güleryüzlü ve çalışkan olmak, vatandaşlarımızın önünü açmak, sorunlarını çözmek için varmışınız derseniz, varım diyorum. Dürüst ve çok çalışacağımızın sözünü veriyorum. Şeffaf olacağımın sözünü veriyorum. Kapımın ve telefonlarımın herkese açık olacağının sözünü veriyorum. Kurulduğu günden beri içinde olan ve her kademesinde görev alan bir vatandaş olarak İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili aday adaylığımı da açıklıyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.