Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ okul sporları faaliyet takviminde yer alan Güreş Gençler (B) il birinciliği müsabakaları kapsamında Güreş Gençler müsabakaları başarı ile tamamlandı. Aynı zamanda sporcularımız elde ettikleri başarı ile gruplarda mücadele etmeye hak kazandılar. Müsabakalar da dereceye giren sporcu ve antrenörlerimizi tebrik eder, Grup mücadelelerinde başarılar dileriz” denildi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.