Kalp pili kontrol polikliniğinin bölgenin önemli bir ihtiyacı olduğunu ifade eden Fethi Sekin Şehir Hastanesi kardiyoloji uzmanı Uzm. Dr. İsmail Polat, “Bu poliklinikte kalp pili olan hastalara hizmet verilmektedir. Kişiye özel kalp pili ayarları, batarya ömrünün ölçülmesi, acil durumlarda müdahale edilmesi; ameliyat, fizik tedavi ve MR çekimi öncesi kişiye özel pil ayarlarının yapılması gibi kalp piline dair bütün işlemler bu poliklinikte hekim eşliğinde yapılmaya başlanmıştır. Kalp pili kontrol polikliniğimiz mesai saatleri içinde her gün çalışmaktadır. Randevusuz hasta kabulü de yapılmaktadır’’ dedi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.