Fabrika önünde bir araya gelen Fabrika İşçileri, Çiftçiler, köylüler, Pancar Kooperatif Yöneticileri ve STK Temsilcileri fabrika müdürünün görevden alınmamasını istedi.
Şeker İş Elazığ Şube Başkanı Aşkın Karaçil, Fabrika Müdürü Mümtaz Çelik’in fabrikaya büyük bir ivme kazandırdığını söyleyerek Çelik’in görevde kalmasını istedi.
İşçiler, pancar üreticileri ve çiftçiler de müdürün göreve iade edilmesi için çağrıda bulunarak yetkililere selendi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.