EBEGEM binasında gerçekleşen seminer, kursiyerlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Aile Danışmanı Ayşe Keskin tarafından verilen seminerde; aile yaşamında karşılaşılan problemler, eşlerin birbirleri ile iletişimleri, ebeveynlerin çocuklarıyla olan iletişimi ve kadının aile içindeki yeri konularıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Ailede oluşabilecek krizlerin önlenebilmesi ile ilgili bilgiler paylaşıldı.
Aile bireylerinin ferdi sorumluluklarına da değinen Keskin, seminerde eşlerin birbirlerini daha iyi anlayabilmeleri için dikkat etmeleri gereken hususları aktardı.
Program, soru- cevap bölümüyle sona erdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.