Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar ve AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Selami Sarıpolat Kovancılar esnafıyla bir araya geldi.Başkan Akpınar ve Sarıpolat, Kovancılar Sağlık Caddesi ve Sebze Halinde bulunan esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Akpınar, gösterdikleri yakın ilgiden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.
İletilen sorun ve taleplere bir çözüm gelir mi? Bunu da zaman gösterecek…
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.