Başkan Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi; “AK Parti Elazığ İl Başkanlığı olarak yürüttüğümüz her faaliyette başta yerel basınımızın mensupları olmak üzere duyduğumuz heyecanı bizlerle birlikte aynı duygularla paylaşan, aynı zamanda şehrimizde ve bölgemizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayarak şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlayan tüm basın mensuplarımızın bayramını tebrik ediyorum. Basında sansürün kaldırılmasının 114. yıl dönümünde, çoğu zaman zorlu şartlarda azimle habercilik görevini yerine getiren başta şehrimizin kıymetli basın mensupları olmak üzere, ülkemizin her köşesinde görevini sürdüren basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, toplumsal gelişme ve bilinçlenmeye katkı sunan, ilkeli, tarafsız ve toplumun hassasiyetlerine özen gösteren tüm basın mensuplarımıza işlerinde kolaylıklar diliyorum.”
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.