Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültürel etkinlikler kapsamında 7’den 70’e herkesin beğenerek seyrettiği Hacivat Karagöz orta oyunu ve çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlenmesini sağlayacak olan Diş Canavarı adlı tiyatro oyunu 23 Temmuz Cumartesi günü Elazığlılarla buluşacak.
Oyunlar, Kültür Park Amfitiyatro’da saat 21.00’de ücretsiz olarak sergilenecek. Aileler çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekler.
“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, şehrin sosyal ve kültürel hayatına katkı sunmak amacıyla kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ettiklerini vurgulayarak ücretsiz olarak izleyici ile buluşacak olan Hacivat Karagöz orta oyunu ve Diş Canavarı adlı tiyatro oyununa tüm Elazığlıları davet etti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.