Bayramın birinci günü Kültür Park Amfi Tiyatro’da düzenlenen programda Elazığ Folklör Turizm Derneği birbirinden özel parçaları seslendirdi.
Amfi tiyatroyu dolduran Elazığlı vatandaşlar, EFTUD’un seslendirdiği parçalara hep bir ağızdan eşlik ederek bayram sevincini doyasıya yaşadı.
BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ ÇAYDA ÇIRA MUSİKİ DERNEĞİ MUSİKİ EKİBİ SAHNE ALACAK
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, bayramın ikinci günü Çayda Çıra Musiki Derneği musiki ekibi üçüncü günü Elazığ Musiki Derneği musiki ekibi, dördüncü günü ise Elazığ Kültür ve Musiki Derneği musiki ekibi Kültür Park Amfi Tiyatro’da sevenleriyle buluşacağı belirtilerek, “Bayram sevincini ve coşkusunu hep birlikte paylaşmak adına Kültür Park Amfi Tiyatro saat 21.00’de düzenleyeceğimiz programlarımıza tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.