Yol ve ulaşım çalışmalarını sürdüren Elazığ İl Özel İdaresi, merkez köylerin yanında ilçelere bağlı köy yollarında da çalışmalarını devam ettiriyor.
Elazığ İl Özel İdaresi Palu ilçesinde bir dizi çalışmanın startını verdi. Elazığ İl Özel İdaresi’ne bağlı Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri Palu ilçesi Tarhana Köyü Arıcak Grup yolunda ikinci kat asfalt kaplama ve yol bakım onarım çalışmalarına başladı.
Elazığ İl Özel İdaresi, Tarhana Köyü Arıcak Grup yolunda gerçekleştirdiği çalışma ile bu güzergâh üzerinden seyahat eden vatandaşlar daha konforlu bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirebilecekler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.