Araştırmanın, incelemenin, yeni bilgiler edinmenin ve bu bilgiler ışığında kaleme sarılarak yazılan eserlerle kültürel devamlılığımızın sağlanmasının gerekliliğine değindi.
Ayrıca yazarlık serüveni hakkında bilgiler aktaran Mehmet Ali GÜNAYDIN, bu konudaki kendi tecrübelerini gençlerle paylaştı. Bir edebi eser ortaya koymak çok güç bir iş olsa da yazmanın kendisi açısından vazgeçilmez bir tutku olduğuna ve kendi hayatının okuma-yazma-anlatma üçgeni üzerine inşa edildiğine yer verdi.
Okuyarak, yazarak ve anlatarak Türk toplumuna hizmet etmeyi kendine görev addettiğini belirten Mehmet Ali GÜNAYDIN, ilk kitabı olan Kökbörüler ve yakın zamanda çıkacak olan ikinci kitabı hakkında dinleyicilere bilgiler vererek söyleşiyi sonlandırdı.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.