İl başkanı açıklamalarına şöyle devam etti:
Biz zaten ilçelerimiz ve köylerimizde heran sahadayız. Gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu konuda ilçe başkanlarımızda çalışmalarını sürdürüyor. Zaten ilçelerimizin sorunlarını yakınen takip ediyor onların problemlerine tüm hassasiyetimizle eğiliyoruz. Bu konuda İYİ Parti teşkilatı olarak hertürlü çalışma ve desteğin içindeyiz. Haftasonu da ilçelerinde teşkilatlarıyla beraber esnaf vatandaş buluşması yapan ilçe başkanlarıma teşekkür ediyorum dedi..
Keban, Palu, Karakoçan Maden, Sivrice Arıcak Ağın, Baskil ilçe başkanları ise; esnafların sorunlarını dinleyip Genel başkan Meral Akşener’in selamlarını ileterek İYİ Partinin vatandaşın yanında esnafların sorunlarında ise, onların derdine ortak olduklarını ifade ettiler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.