Küçük yaş grubuna su topu sporunu tanıtmak ve tabana yaymak, aynı zamanda küçük yaştaki çocukları bu spora kazandırmak amacıyla düzenlenen ve Toplam 10 ilden 13 takım ve 130 sporcunun katıldığı müsabakalar 4 gün sürecek.
7 Nisan tarihinde başlayan ve 10 Nisan tarihlerine kadar devam edecek olan U12 Sutopu Maçlarında Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü yapmış olduğu 3 maçını da kazanarak finallere çıkmayı garantiledi.
Pazar günü oynanacak final maçlarıyla sona erecek olan festivalde ilk 3 takıma kupa ve madalya takdim edilecek.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.