Sabah 9:30’da başlayacak olan karşılaşmalar saat 16:00’da kapanış seramonosi ile tamamlanacak. Ödül töreni ise saat 16:30’da düzenlenecek.
Elazığ Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “4-10 Nisan Polis Haftası kapsamında, Şanlı Teşkilatımızın 177. Yılında düzenlediğimiz Dart Turnuvasına katılacak tüm sporculara başarılar diliyoruz” denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.