Çatalçeşme Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve yapımı devam eden okullarda incelemelerde bulunan Vali Toraman, okullarda okuyan öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Toraman, yapımı devam eden okulla ilgili Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit’den bilgi aldı.
Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada; “Çatalçeşme Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Şehit Cihat Şahin Ortaokulu ve Sezai Karakoç Anadolu Lisesi ile eğitime başlayan Çatalçeşme İlkokulunda incelemelerde bulunarak öğrencilerle bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit’den bilgi aldı” cümlelerine yer verildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.