Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çokakoğlu, şimdiki adı Yıldızbağları Ortaokulu olan, yeniden yapıldıktan sonra Ankara Ortaokulu adını alacak olan okulun protokolünü imzalamak üzere Elazığ’a gelmişti. Çokakoğlu, Milletvekili Gürsel Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit ve CHP Elazığ İl Başkanı Çağlar Duran ile birlikte okulun protokolünü imzaladı. İmzaların atılmasından sonra okul inşaatına en kısa sürede başlanmasının planlandığı kaydedildi.
Milletvekili Gürsel Erol ile bir araya gelen öğrenciler hep bir ağızdan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş’a selam gönderdi. Milletvekili Erol, o anları sosyal medyasından paylaştı .
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.