Başkan Şerifoğulları’nın Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen’le yaptığı görüşmeler sonucu ilimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomisine katkı sağlayacak ve Haziran ayında yapılacak olan Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, “Elazığ Belediyesi Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası” adı altında Elazığ’da gerçekleştirilecek.
AKGÜN: “SPORUN İÇERİSİNDEN GELEN BİR BELEDİYE BAŞKANINA SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ”
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri sonucu Federasyonumuz tarafından düzenlenecek olan Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası şehrimizde yapılacak. 81 ilden yaklaşık 400 sporcuyu şehrimizde misafir edeceğiz. Bu tür organizasyonlar, şehrimizin tanıtımı ve ekonomisine önemli derecede katkı sunmaktadır. Bu doğrultuda sporun içerisinden gelen bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için çok şanslı olduğumuzu ifade etmek isterim. Bu organizasyonun Elazığ’ımız da düzenlenmesini sağlayıp maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen değerli Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.