Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda oynanan maça etkili başlayan Çatalcaspor maçın 4. Dakikasında Yunus Emre Karaman’ın golüyle 1-0 öne geçti. Ev sahibi takım 36. dakikada Yusuf Atasoy’la bir gol daha buldu ve devreyi 2-0’lık üstünlükle kapattı.
Çatalcaspor ikinci yarının 66. dakikasında skoru Alihan Bel’in golüyle 3-0’a getirdi.
Maçın son dakikasında ise Çatalcaspor Fevzi Can Bozkuş’la bir gol daha buldu ve sahadan 4-0’lık galibiyetle ayrıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.