Programa rehber öğrenciler, velileri ve davetliler katıldı.
FÜ Rehber Öğrencileri Topluluk Başkanı Hakan Ongan, programın amacından bahsetti. Ongan, “Burada bulunma amacımız aziz İslam şehitlerinin bizlere bıraktığı mirası maddi ve manevi manada teslim alabilmek ve onları anlamak, yaşatmaktır. Şehadet çok büyük bir mertebedir” dedi.
Programda konuşan Eğitimci Yazar Yunus Emiroğlu ise, şahit ve şehitlik kavramları üzerinde durdu.
Program ilahi dinletisi ile sona erdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.