Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi aracılığı ile yarışmaya katılacak olan gençler, Görevli Gençlik Çalışanlarının koordinesinde; Şiir, Müzik, Tiyatro, Bilgi Yarışması ve Münazara Liginden oluşan kategorilerle düzenlenecek olan yarışmalarla genç yeteneklerin önünü açan Gençlik ve Spor Bakanlığı , gençleri sahneye çıkarmaya hazırlanıyor.
Bir Şiir Bir Nefes, Sahne Sırası Sende, Hayallerini Sahneye Taşı sloganlarıyla Gençliği yarışmalara çağıran Bakanlık; Elazığ’dan ciddi bir katılım bekliyor.
İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; ‘’bildiğiniz üzere Bakanlığımız tarafından düzenlenen yarışmaları önemsiyoruz, bu nedenle Şehrimizden ciddi katılım beklediğimizi de dile getiriyor, her gencimizin belirlenen kategorilerde yarışmaya dahil olmasını istiyoruz. Türkiye Şampiyonluklarının Elazığ’ımıza kazandırılmasını bekliyoruz. Özellikle Şiir Kategorisinde Türkiye Şampiyonlukları ve Diğer Derecelerde Elazığ’ımızı temsil eden gençlerimizin yanı sıra belirlenen diğer kategorilerden de Türkiye Finallerinde Elazığ’ın adının ön plana çıkmasını temenni ediyorum. Her sene düzenlenen yarışmalarda mutlaka Türkiye Finallerinde Elazığ’ı görüyoruz buda bizlere gurur veriyor ama 5 kategoride yapılan yarışmalarda ilimizden daha fazla takımın ve bireysel katılımın ön plana çıkmasını şehrimiz için gurur vesikası olacaktır. Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi koordinesinde yönlendirilecek olan gençlerimizi bu yarışmalara katılmaya davet ediyorum. Elazığ olarak zengin kültürle büyüyen gençlerimizden kayıtsız kalmamaları adına çağrımızı bir kez da yineliyoruz. Başvuru için gencizbiz.gsb.gov.tr ve Gençlik Merkezlerimize bekliyoruz, ifadelerine yer verdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.