Programın bu haftaki konuğu Kent Konseyi Başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu oldu.
Harput Der her hafta olduğu gibi kürsü başı programlarının düzenlemeye devam ediyor.
Programın bu haftaki konuğu kent konseyi başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu oldu. Kent Konseyi Başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu, amaçlarının derneklerden bilgi almak ve projeleri konuşmak olduğunu söyledi.
Septioğlu, “Amacımız derneklerimizden bilgiler alıp onlardan çözüme ulaştırabileceğimiz hayata geçirebileceğimiz projeleri alıp, ilimize kazandırmak.
Bu amaçla bu akşam buradayız. Amaca uygun hareket etmeye çalışıyoruz.
Tabi amacımız ilimizdeki güzellikleri yansıtmak ve kent konseyi olarak çalışma grupları oluşturmak” dedi. Septioğlu, Harput’un cazibe merkezlerinden biri olduğunu kaydetti. Septioğlu, “Bizim cazibe merkezlerimizden biride Harput.
Harput Derneği de bu güzide bölgemizi anlatmak ve geliştirmek, kültürel varlıklarını, tabii varlıklarını koruma amacı güden bir topluluk” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.