DOLAR 31,5824 0.02%
EURO 34,3215 -0.06%
ALTIN 2.146,35-0,10
BITCOIN 21447595,30%
Elazığ

AÇIK

06:01

İMSAK'A KALAN SÜRE

Elazığ Tarım ve Orman İl Mü­dür­lü­ğü’nde görev de­ği­şi­mi ya­şan­dı
71 okunma

Elazığ Tarım ve Orman İl Mü­dür­lü­ğü’nde görev de­ği­şi­mi ya­şan­dı

ABONE OL
Şub 11, 2022 07:53
Elazığ Tarım ve Orman İl Mü­dür­lü­ğü’nde görev de­ği­şi­mi ya­şan­dı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarım ve Orman İl Mü­dür­lü­ğü’nde görev de­ği­şi­mi ya­şan­dı. İl Mü­dü­rü ola­rak ata­nan Ali Kılıç, Turan Ka­ra­han’dan gö­re­vi dev­ral­dı.

Tarım ve Orman İl Mü­dür­lü­ğü’nden görev de­ği­şi­mi ya­şan­dı. İl Tarım ve Orman Mü­dü­rü ola­rak ata­nan Ali Kılıç, Dr. Turan Ka­ra­han’dan gö­re­vi­ni dev­ral­dı.

KILIÇ: GAY­RET­LE ÇA­LI­ŞA­CA­ĞIZ

İl Mü­dür­lü­ğü ma­ka­mın­da ger­çek­leş­ti­ri­len devir tes­lim tö­re­nin­de ko­nu­şan yeni Müdür Kılıç, “İl Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ni so­rum­lu­lu­ğu ve bi­lin­ci içe­ri­sin­de tes­lim alı­yo­rum. İnşal­lah bun­dan son­ra­ki sü­reç­te bu bay­rak de­ği­şi­mi­ni bizde alıp daha öte­le­re ta­şı­ya­ca­ğız. İli­miz­de­ki ta­rım­sal fa­ali­yet­le­ri, gıda arz ve gü­ven­li­ği­ni, hay­van­cı­lık fa­ali­yet­le­ri­ni bütün ar­ka­daş­la­rı­mız­la be­ra­ber hep bir­lik­te sivil top­lum ku­ru­luş­la­rı­mı­zı da dahil ede­rek gay­ret­le ça­lı­şa­ca­ğız” dedi.

KA­RA­HAN: BU ZA­MA­NA KADAR BİRLİKTE ÇA­LIŞ­TI­ĞIM HER­KE­SE DES­TEK­LERİNDEN DO­LA­YI TE­ŞEK­KÜR EDİYORUM

İl Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ni dev­re­den Dr. Turan Ka­ra­han da; “ 2012 yı­lın­da Ela­zığ’da TKDK ku­ru­cu ko­or­di­na­tö­rü ola­rak dört yıl görev yap­tık­tan sonra 2016 yı­lın­dan bu güne kadar yü­rüt­müş ol­du­ğum Tarım ve Orman İl Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­mi dev­re­di­yo­rum. Bu za­ma­na kadar bir­lik­te ça­lış­tı­ğım her­ke­se des­tek­le­rin­den do­la­yı te­şek­kür edi­yo­rum” dedi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Anketler

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI SİZCE KİM OLUR?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.