Belediye Başkanı Hatif ÇADIRCI, belediye encümenleri ve muhtarlar ile yapılan istişare toplantısında beldenin sorunlarını birinci ağızdan Vali TORAMAN dinledi. Belde ile ilgili çalışmaları takip ettiğini dile getiren Vali Toraman, belde ile ilgili düşünülen Kültür Merkezi projesinin en yakın zamanda uygulanması için çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.
İl jandarma komutanı Jandarma Albay Ali YILDIZ, il özel idaresi genel sekreteri ALİ ŞİŞ’in de hazır bulunduğu Heyetin gelişinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazıkonak Belediye BaşkanıHatif Çadırcı “Belde olarak birçok sosyal aktiviteye imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Sayın Valimizin de yerelde vermiş olduğu katkılardan dolayı inşallah beldemizde gençlerimiz ile ilgili sosyal alanları inşa etme noktasında çalışmalarımız biran önce neticelenir. Sayın Valimiz ve heyetine teşriflerinden dolayı çok teşekkür ederiz”dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.