Elazığ’da oynanan maçın ilk yarısı oldukça sönük geçerken, her iki takım da rakip kaleye gitmekte zorlandı.
İkinci yarıda Karakoçan 64. dakikada İbrahim Kaya’nın frikikten attığı golle Iğdırspor karşısında 1-0 öne geçti.
68. dakikada ise maçın dönüm noktası gerçekleşti. Karakoçanspor’un defans oyuncusu Ömer Faruk Aydemir çift sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kalınca Iğdırspor oyunu adeta tek kaleye çevirdi.
79. dakikada Karakoçanspor’lu Ahmet Arık topu kendi kalesine gönderince maça denge geldi.
Son dakikalarda birçok pozisyonu değerlendiremeyen Iğdırspor’da santrafor Batuhan Karadeniz, 90+1’de sahneye çıktı ve takımını 2-1 önde geçiren golü yaptığı kafa vuruşuyla kaydetti. Son dakikaları oldukça gergin geçen maçı böylece Iğdırspor, 2-1 kazanarak altın değerinde üç puanın sahibi oldu.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.