Stat: Doğukent
Hakemler: Aytaç Geçgel, Kerem Yükünç, Ozan Bekar
Elazığspor: Hakan, Yüksel, Hasan, Muhammed, Yiğitcan, Mesut, Salih ( M.Umut Dk.59 ), Yağızcan ( Fırat Dk.68), İzzet, Hakkı İsmet ( Görkem Dk. 86), Yusuf Ensar
Osmaniyespor FK.: Yağızcan, Mehmet Tolunay, Mustafa , Kadir Mert, Emrah, Mehmet Sefa, Emirhan ( Mete Dk. 90+5), Ali Sinan ( Ali Mervan Dk. 90+5) , Nureddin ( Fatih Dk.84), Umut Koray ( Ahmet Hakan Dk.67), Burak ( Alper Dk.85)
Gol: Yok
Sarı Kart: Salih, M.Umut, Yusuf Ensar ( Elazığspor), Nureddin, Yağızcan, M.Tolunay ( Osmaniyespor)
Kırmızı Kart: Yok
Doğukent stadında oynanan karşılaşmaya her iki takımda kontrollü olarak başladı. Takımlar maç içerisinde gol pozisyonu bulsalarda bu pozisyonları skora yansıtamayınca karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 eşitlikle sonuçlandı.
Karşılaşmanın ikinci yarasında her iki takımda karşılıklı ataklar ile gol aradı. Elazığspor 80. dakikada geliştirdiği atakta yeni transferi Hakkı İsmet Şimşek ile girdiği pozisyona değerlendiremeyince mutlak golden oldu. Osmaniyespor karşılaşmanın uzatma dakikalarında Alper ile gole yaklaştı, bu oyuncunun çaprazdan yerden attığı şutta top kale direğinin yanından auta çıktı. Karşılaşma başladığı gibi golsüz sona erdi.0-0.
Elazığspor Ligin 22.Haftası’nda deplasmanda Karaman Belediyespor’la karşı karşıya gelecek.
MAÇIN ÖZETİ
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.