Huzur ve sakinliğin gönüllere merhametle sunulduğu, insanın nefsini hassas bir teraziye vurduğu mübarek Üç Aylara girmiş bulunuyoruz. Recep, Şaban ve Ramazan ayları olan Üç Aylar, gönül kapılarımızı merhamet, sevgi ve cömertlikle Allah rızası için açtığımız kutsal aylardır. Regaip Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir. Kandiller; manevi duygularımızın yeşerdiği, kalplerin birbirlerine yaklaştığı, hoşgörü, paylaşma ve dayanışma duygularımızı en üst seviyeye çıktığı müstesna gecelerdir. Bu geceleri en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılması ve sağlıklı günlerimize kavuşmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle başta Elazığlı hemşerilerimiz olmak üzere, Üç Ayların ve Regaip Kandil’inin ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine bereket, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. ” ifadelerini kullandı
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.