Mübarek Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili’nin; birlik ve beraberlik bağlarını kuvvetlendiren, insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını güçlendiren mübarek bir gece olduğuna dikkat çeken Başkan Şerifoğulları;
“Hepimiz için manevi bir fırsat olan bu özel geceyi bir kez daha birlikte eda edebilmenin huzuru içerisindeyiz. Gönül dünyamızın aydınlanmasına vesile olan bu özel geceler bizlerin kendimizi sorguya çektiğimiz, iyilik ve adaletin yeryüzünde hâkim olması, zulmün son bulması için dualar ettiğimiz özel zaman dilimleridir. Üç Aylar’ın başlangıcı ve Ramazan ayının habercisi olan bu geceyi, idrakine vararak geçirelim inşallah. Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam âleminin Regaip Kandili’ni kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.