Özellikle gece saatlerinde ve sabaha karşı beklenen olası dolanmaya karşı kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını sürdüren ekipler, üst geçitler, otobüs ve minibüs durakları gibi vatandaşların toplu bulunduğu alanlarda müdahale çalışmalarına ağırlık veriyor.
Kar küreme ve tuzlama araçlarının ve kullanıldığı çalışmalarda, Elazığ’ın 41 mahallesinde başta ana arterler olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda tuzlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.
“KAR KÜREME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”
Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada: “Karla mücadele ekiplerimiz don olaylarında vatandaşlarımızın zarar görmemesi için tuzlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Diğer taraftan üst bölgelerimizde yol açma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Elazığ Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için seferber ettik. Bundan sonraki süreçte de kar küreme ve tuzlama çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk durumunda 153 Beyaz Masa personelleriyle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.” denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.