Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Gerçekleşen genel kurula mevcut başkan Murat Gülbasan’ın listesiyle gidildi. Dernek üyelerinin tamamının oyunu alan Murat Gülbasan, yeniden Muhtarlar Dayanışma Derneği başkanlığına seçildi.
Murat Gülbasan’ın başkanlığında oluşan yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; Raif Acar, Hıdır Türkmen,Selahattin Dabakoğlu ve Bekir Demirel
Genel kurul sonrasında açıklamalarda bulunan Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan,85 üyesi bulunan derneklerine 53 yeni üyenin katıldığını belirtti. Gülbasan, Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yeni yönetimle etkili bir şekilde çalışma yürüteceklerini söyledi.
Genel kurula katılan İş insanı Veysel Demirci’de Murat Gülbasan ve yönetimine başarılar diledi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.