Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal’ın ve il yönetimininde katıldığı toplantıda Kadın Çalışmalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nihan Yeşilgül Çelik konuşmasında ” Biz kadınlar olarak insana vicdana geleceğe ve yaşam hakkına dayalı neşeli huzurlu gülebilen bir düşünü birlikte kuralım. İnanalım Çalışalım ve Hep birlikte Deva Çatısı altında olalım” diyerek bütün kadınları partide görev almaya davet etti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.