Elazığ Fırıncılar Unlu İmalatçılar ve Gıda Satıcıları Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Seçimi Yapıldı. Odanın 10. Genel Kurulunda İlhan Yıldız ve İlhami Karakoç başkanlık için yarıştı.
Genel Kurulda 180 oyla başkanlığa İlhan Yıldız seçilirken İlhami Karakoç ise 62 oy aldı.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.