Elazığ’da saat 21.17 sıralarında 3.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Meydana gelen depremin ardından Elazığ Valiliği tarafından açıklama yapıldı. “TARAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR”
Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Sivrice İlçemizde 16.01.2022 tarihinde saat 21.17’de 3.3 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. An itibariyle ekiplerimiz bölgeye intikal etmiş olup, olumsuz herhangi bir ihbar bulunmamaktadır. Tarama çalışmalarımız devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.