Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Elazığ İl Müdürlüğü tarafından Elazığ’da 21.17 sıralarında meydana gelen 3.3 büyüklüğündeki depremin ardından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada AFAD’a herhangi bir olumsuz ihbarın bulunmadığı söylendi. AFAD: AN İTİBARİYLE HERHANGİ OLUMSUZ DURUM VE İHBAR YOKTUR
Sivrice İlçemizde saat 21:17’de 3.3 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. An itibariyle herhangi olumsuz durum ve ihbar yoktur. Tarama çalışmalarımız devam etmektedir. Kamuoyuna Duyurulur” denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.