height="132" />
“Kumandan” Oyununa Büyük İlgi

“Kumandan” Oyununa Büyük İlgi

ABONE OL
Oca 15, 2022 17:19
“Kumandan” Oyununa Büyük İlgi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Kumandan” adlı tiyatro oyunu sanatseverlerle buluştu. Senaryosunu Yusuf Akçay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Kenan Korkmaz’ın yaptığı oyuna izleyenlerden büyük beğeni geldi.

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen oyuna aileler çocuklarıyla birlikte katıldı.

 “TARİHİ KAHRAMANLARIMIZI YAKINDAN TANIMAK ADINA FAYDALI BİR OYUNDU”

Mondros Mütarekesi’nin imzalanmasının ardından Medine’yi müdafaa etmekle görevli Diplomat Fahreddin Paşa’nın, İstanbul’a geri çağrılmasına rağmen 72 gün boyunca düşman kuvvetlerine karşı direnmesini ve Peygamber sevgisini işleyen oyuna özellikle ailelerden büyük beğeni geldi. Ecdadımızın ve tarihi kahramanlarımızın çocuklara tanıtılması noktasında tiyatro, sinema ve diğer kültür sanat etkinliklerinin daha etkili olduğunu vurgulayan aileler, bu tür faaliyetlerin şehrin dinamiği açısından da önemli olduğunu kaydettiler.

Elazığ’ın sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere önem veren bir şehir olduğunu belirten vatandaşlar, bu konuya önem veren ve öncülük eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.