height="132" />  
ALINACAK 150 GEÇİCİ İŞÇİ ÇEKİLEN KURA İLE BELİRLENDİ

ALINACAK 150 GEÇİCİ İŞÇİ ÇEKİLEN KURA İLE BELİRLENDİ

ABONE OL
Nis 2, 2021 09:07
ALINACAK 150 GEÇİCİ İŞÇİ ÇEKİLEN KURA İLE BELİRLENDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ Belediyesi Meclisi Mart ayı toplantısında alınan karar gereği, Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde geçici olarak istihdam edilmek üzere alınacak 150 personel noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezinde koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen kura çekimine Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Muharrem Doğan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Personel Şefi Neşe Türker, 4. Noter Baş Katibi Serkan Özkan  ve pandemi kuralları nedeniyle belirli sayıda salona alınan işçi adayları katıldı.
Katılımcılar ve noter huzurunda başvuruda bulunan kişilerin isimlerinin yazılı olduğu kağıtlar çekiliş torbasına bırakılarak kura çekimi gerçekleştirildi.

Kura çekimi sonucu belirlenen 135 erkek ve 15 kadın işçi, 5 ay 29 gün boyunca  Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak.

Kura sonuçları, www.elazig.bel.tr/duyurular/ sayfasından ilan edilmiştir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.