Rahmet peygamberi Hz. Muhammed (S.A.V)’in Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kabul edilen Miraç Kandili, tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da dualarla idrak edildi.
Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından cami girişlerinde kurulan stantlarda yatsı namazını müteakip vatandaşlara süt, kandil simidi ve lokum ikramında bulundu.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.