Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlükleri tarafından genel güvenlik ve asayişin sağlanması, suça konu unsurların tespiti ve şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yapılan uygulamalarda önemli bir başarı elde edildi.
Operasyonda, ruhsatsız tabanca ve tüfek taşıyan 21 şahıs yakalandı. Yakalanan şahısların üzerinden;
ele geçirildi.
Şüpheli şahıslar ve suç unsurları hakkında gerekli adli işlemler başlatıldı.
Elazığ Emniyet Müdürlüğü, genel güvenlik ve asayişin sağlanması için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor. Ruhsatsız silahlara ve suç unsurlarına karşı mücadele aralıksız sürdürülmektedir.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.