HND Sanat Atölyesi, ilk etkinliğini anlamlı bir sosyal sorumluluk projesiyle gerçekleştirdi. Yönetmenliğini Mehmet Tamer Uyar’ın üstlendiği “Kutu” isimli çocuk oyunu, HND Yatırım ve Danışmanlık sponsorluğunda Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi’ndeki kimsesiz çocuklar için sahnelendi.
Bursa’da yeni kurulan HND Sanat Atölyesi, ilk kültür-sanat etkinliğini kimsesiz çocuklara armağan etti. Yönetmenliğini Mehmet Tamer Uyar’ın üstlendiği ve Elif Özlem Uyar ile Emrecan Karabektaş’ın rol aldığı “Kutu” oyunu, HND Yatırım ve Danışmanlık sponsorluğunda Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi’nde büyük bir ilgiyle izlendi.
Çocuklar, kimi zaman kahkahalar eşliğinde kimi zaman da şaşkınlık içerisinde izledikleri oyundan büyük keyif aldılar. Oyunun sonunda minik seyircileri selamlayan oyuncular ve yönetmen Mehmet Tamer Uyar, HND Yatırım ve Danışmanlık Genel Müdürü Rana Işıklar tarafından çiçeklerle ödüllendirildi.
HND Sanat Atölyesi’nin bu anlamlı projesi, kimsesiz çocuklara bir nebze olsun neşe ve mutluluk katmayı başardı. Bu güzel etkinlik, sanatın iyileştirici ve birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.
Etkinlik Hakkında:
Etkinliğin Önemi:
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.